DOLAR 31,0351 0.09%
EURO 33,8436 0.77%
ALTIN 2.028,200,51
BITCOIN 16051760,13%
Ağrı

HAFİF KAR YAĞIŞLI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ağrı Caddeleri Rengarenk Çiçek Açtı

Ağrı Caddeleri Rengarenk Çiçek Açtı

ABONE OL
20:33 | 13 Eylül 2019 20:33
Ağrı Caddeleri Rengarenk Çiçek Açtı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı’yı batıdaki metropollerle yarışır hale getireceğini söylediği günler uzak değil, Ağrı halkının her şeyin en iyisine, en güzeline layık olduğunu ve huzur kentinde yaşamaya  onların da hakkı olduğunu ve bunun içinde elinden geleni yapacağını defalarca ifade etmişti.

Görüyoruz ki;Başkan Sayan şehrimizde görsel olarak değişimleri gerçekleştirmeye başladı, aydınlatmalarda kullanılan lale figürleri ile geceleri caddelerimiz adeta rengarenk çiçekler açıyor.

Ağrı Belediyesi tarafından şimdilik ana caddeler üzerinde uygulanan lale figürlü aydınlatmalar görenlerin büyük beğenisini topluyor

İlk olarak Erzurum Caddesi ve millet bahçesinde gerçekleştirilen lale figürlü aydınlatmalar, diğer ana caddelerde ve Cumhuriyet Caddesinde uygulanmaya devam edecek.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan “Kentimizin değişimi ve mutlu insanların yaşadığı bir şehrin ortaya çıkması maksadıyla çalışmalarımızı ve planlamalarımızı yapıyoruz. Ufak dokunuşlarla şehrimizin güzelleştiğine ve görsel bir hava yakaladığına bu çalışmamızla şahit oluyoruz. Yaptığımız lale figürlü aydınlatma direkleri ana caddelerimizde uygulanacaktır. Yapacağımız projelerle birlikte ilimizi daha üst seviyelere çıkaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. “dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.