Ağrı Belediyesinden Basın Açıklaması

23.11.2020 16:45

Deva Partisi'nin, Ağrı Belediyesini  hedef alan asılsız  ve karalama yönünde  bazı haber sitelerinde yaptıkları  haberlere yönelik AĞRI BELEDİYESİ-Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından  kamuoyunu bilgilendirme amaçlı bir basın duyurusu yapılmıştır.

Ağrı Belediyesinden Basın Açıklaması

Deva Partisi’nin, Ağrı Belediyesini  hedef alan asılsız  ve karalama yönünde bazı haber sitelerinde yaptıkları  haberlere yönelik, AĞRI BELEDİYESİ-Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından  kamuoyunu bilgilendirme amaçlı bir basın açıklaması yapılmıştır.

Bildiride: Bazı haber sitelerinde DEVA Partisi tarafından belediyemizi hedef alan yayınlara yönelik kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla bu açıklamanın yapılması hasıl olmuştur.

Belediyemize DEVA Partisi olarak bilbord talebinde bulunulduğu ve ücretinin yatırıldığı iddia edilmiş olup,başvuru evraklarının  incelenmesinin ardından parti adına herhangi bir başvuru yapılmadı saptanmıştır. Başvuruyu yapan  kişinin, bilbordlarımız da oluşan yoğunluktan dolayı ileri bir tarihte olabilirliği iletilmiştir.

Kurumumuzu hedef alan açıklamaların gerçeği yansıtmadığını kamuoyuna saygıyla bildiriyoruz. ifadelerine yer verilmiştir.

Ağrı Belediye Başkanlığı-Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

 

 

 

 

 

İlgili Haberler