Ağrı Belediyesinden Basın Açıklaması

23.11.2020 16:45

Deva Partisi'nin, Ağrı Belediyesini hedef alan asılsız ve karalama yönünde bazı haber sitelerinde yaptıkları haberlere yönelik AĞRI BELEDİYESİ-Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından kamuoyunu bilgilendirme amaçlı bir basın duyurusu yapılmıştır.

Ağrı Belediyesinden Basın Açıklaması

Deva Partisi’nin, Ağrı Belediyesini hedef alan asılsız ve karalama yönünde bazı haber sitelerinde yaptıkları haberlere yönelik, AĞRI BELEDİYESİ-Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından kamuoyunu bilgilendirme amaçlı bir basın açıklaması yapılmıştır.

Bildiride: Bazı haber sitelerinde DEVA Partisi tarafından belediyemizi hedef alan yayınlara yönelik kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla bu açıklamanın yapılması hasıl olmuştur.

Belediyemize DEVA Partisi olarak bilbord talebinde bulunulduğu ve ücretinin yatırıldığı iddia edilmiş olup,başvuru evraklarının incelenmesinin ardından parti adına herhangi bir başvuru yapılmadı saptanmıştır. Başvuruyu yapan kişinin, bilbordlarımız da oluşan yoğunluktan dolayı ileri bir tarihte olabilirliği iletilmiştir.

Kurumumuzu hedef alan açıklamaların gerçeği yansıtmadığını kamuoyuna saygıyla bildiriyoruz. ifadelerine yer verilmiştir.

Ağrı Belediye Başkanlığı-Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

 

 

 

 

 

İlgili Haberler