Ağrı Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı, Yeşil Sol Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı oldu!

27.03.2023 00:51

Ağrı Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Halef Keklik, yapılacak olan 14 Mayıs 2023 Genel Seçimleri’nde Yeşil Sol Parti Ağrı Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

Ağrı Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı, Yeşil Sol Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı oldu!

Ağrı Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Halef Keklik, yapılacak olan 14 Mayıs 2023 Genel Seçimleri’nde Yeşil Sol Parti Ağrı Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

2009 yılında DTP, 2013 yılında BDP İl Başkanlığı, 2014 yılında Ağrı Belediyesi Eş Başkan Yardımcılığı ve HDP Parti Meclis Üyeliği görevlerini icra etmiş olan Yeşil Sol Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı başvurusunda bulunan Keklik, başvuru yaptığı bölge ve ağrı ilimizde engin bir siyasetçi olarak bilinmektedir.

Belediye Başkan Yardımcılığı yaptığı süre zarfında adeta halkın yayında olup onlar için yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Milletvekili Adayı Keklik, Ağrı’ya yaptığı hizmet şiarı ile halkın gönlünde taht kurdu.

İlkeli, dürüst ve aday profilinin güçlü olduğu bilinen Halef Keklik’in yaptığı Milletvekili Aday Adaylığı’nın duyulması Ağrı halkı tarafından adeta bayram havasıyla karşılandı.

İlgili Haberler