Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın, Yeni Taksi Durakları Projesi Hayata Geçiyor

25.09.2019 21:53

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın, Yeni Taksi Durakları Projesi Hayata Geçiyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, seçim sürecinde verdiği sözleri yerine getiriyor, modern Ağrı’ya yakışan taksi duraklarıda bunlardan biriydi.

Başkan Sayan, Ağrı’da ilki yapılan modern taksi duraklarının uygulandığı Otogar Taksi durağını ziyaret ederek eksikleri var mı? Diye incelemelerde bulundu ve taksici esnafıyla sohbet etti..

Yeni yapılan taksi durağının büyükşehirlerdekilerle kıyaslandığında çok daha modern ve kullanışlı olduğu görüldü.Oldukça geniş tutulan yapının içerisinde, mutfağı, mescit ve banyosunun olması taksici esnafının yüzünü güldürdü.

Başkan Sayan görüştüğü taksici esnafının bu modern ve kullanışlı yapıdan çok memnun olduklarını, özellikle Ağrı’da kış mevsiminin uzun sürmesi, geçmişteki duraklarda  oldukça zor şartlarda  hizmet vermeye çalıştıklarını, kışın soğuktan, yazın sıcaktan olan şikayetlerinden nihayet sona geldiklerini, inşallah bu yeni, konforlu  durağımızdan müşterilerimize hizmet götürmek bizler için son derece büyük mutluluk.

Sayın Başkanımız Savcı Sayan’ın bizlere verdiği sözü yerine getirmesi, bizleri düşünmesi  bizlerde çok büyük memnuniyet yarattı, bu modern taksi durağı için Başkan Sayan’a sonsuz teşekkürler ediyoruz dedi.

İlgili Haberler