Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan CHP’Lİ Belediyelere Seslendi; Umarım Bize Bakıp Utanırlar!

31.08.2019 14:33

 Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan CHP’Lİ Belediyelere Seslendi; Umarım Bize Bakıp Utanırlar!

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı Belediyesi olarak toplu iş sözleşmesi için masaya oturdukları  DİSK/Genel-İş ile yaptıkları 2 yıllık %23 oranındaki  sözleşme Türkiye’ye çapında ses getirdi.

Başkan Sayan’ın anlaşma sağladığı toplu iş sözleşmesinin Türkiye’de kavgasız, gürültüsüz gerçekleştirilen bir uzlaşma olduğunu ve örnek teşkil etmesini dilediğini ifade etti.

Ayrıca, Başkan Sayan seçim sürecinde verdiği sözlerine sadık kalarak, bugüne kadar belediyeden işçi çıkarmayan tek belediye olduklarını ifade ederken;inşallah Allah’ın izniyle hiç kimsenin ekmeğiyle oynamayız. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun, hangi siyasi düşünceye sahip olursa olsun, memleket, vatan, bayrak düşmanı olmadıktan sonra gayesi evine ekmek götürmesi ve işinde çalışması olduktan sonra, bizim gibi düşünmek zorunda değil. Bizim gibi hareket etmek zorunda değildir. Bizim için memleket, vatan, bayrak, millet sevgisi önemlidir. Bu devlet hepimizindir. Birlikte devletimizi güzelleştirelim, ülkemizi güzelleştirelim. Bunu başarabilirsek her işi başarırız” dedi.

Başkan Sayan’ göreve geldikten sonra işçi kıyımları yapan, Ak Partinin Ülkeyi kutuplaştırdığını diyenlere ve  CHP’Lİ Belediyelere kendi sosyal medya hesabından şu sözleri ile seslendi:

İlgili Haberler