Ağrı Ayakkabıcılar Sitesi’nin yeni yatırımları için imzalar atıldı

09.11.2021 13:19

Ayakkabıcılar Sitesinde birçok vatandaşın istihdam edileceği 2 yeni üretim tesisinin gerekli işlemleri tamamlandı. Tamamlanmasının ardından düzenlenen törende imzalanan protokolle tesisler BARBARİS Ayakkabı ve Çanta ile DEKA Ayakkabı’ya tahsis edildi.

Ağrı Ayakkabıcılar Sitesi’nin yeni yatırımları için imzalar atıldı

Ayakkabıcılar Sitesinde birçok vatandaşın istihdam edileceği 2 yeni üretim tesisinin gerekli işlemleri tamamlandı. Tamamlanmasının ardından düzenlenen törende imzalanan protokolle tesisler BARBARİS Ayakkabı ve Çanta ile DEKA Ayakkabı’ya tahsis edildi.

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, konuyla alakalı yaptığı açıklamada Ağrı’nın ekonomisi ve istihdamına katkı sağlayacak hayırlı işlerle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek Ağrı’ya ve Ağrılı vatandaşlara hayırlı olması temennisi ile protokolü imzaladı.

Ağrı Valiliği Toplantı Salonunda düzenlenen Protokol İmza Töreni’ne Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’un yanı sıra, Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, BARBARİS Ayakkabı ve Çanta ile DEKA Ayakkabı firmaları yetkilileri katıldı.

İlgili Haberler