ABBİM’den Kadir Gecesi Mesajı

08.05.2021 21:51

VAN-Anadolu Basın Birliği İnternet Medyası (ABBİM) Yönetimi, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin, tüm İslam âlemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

ABBİM’den Kadir Gecesi Mesajı

VAN- Anadolu Basın Birliği İnternet Medyası (ABBİM) Yönetimi, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin, tüm İslam âlemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Anadolu Basın Birliği İnternet Medyası (ABBİM) Yönetimi, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin, tüm İslam âlemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Anadolu Basın Birliği İnternet Medyası (ABBİM) Yönetimi, yayınladığı mesajında, Kadir Gecesi’nin tüm insanlığa armağan edildiği özel ve mübarek bir gece olduğunu ifade etti. Anadolu Basın Birliği İnternet Medyası (ABBİM) Yönetimi, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak; “Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerif’in son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesini idrak etmenin ve Ramazan Bayramına yaklaşmanın coşku ve heyecanını birlikte yaşıyoruz. Allah’ın rahmetinin bol olduğu, meleklerin insanların ibadetlerine şahitlik edeceği bu geceyi, çok iyi değerlendirmemiz gerekir” diyen ABBİM Yönetimi, “bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik eder, tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

İlgili Haberler